Wyślij email do urzędu Dodaj do ulubionych Poleć tę stronę znajomemu Przejdź do strony głównej
Imieniny: Waldemar, Damazy
Aktualności Urząd Gminy: E-Urząd: Kontakt do Urzędu Miasta partnerskie Gminy Lubień

Gmina:
Charakterystyka Gminy Lubień
Heraldyka Gminy Lubień
Galeria fotograficzna
Informator - przydatne adresy i numery telefonów
Szkolnictwo w Gminie Lubień
Kultura i sport:
Gminny Ośrodek Kultury w Lubniu
Zespoły Regionalne
Amatorski Teatr im. F. Macioła
Orkiestry Dęte
Kluby sportowe
Gminna Biblioteka Publiczna
Honorowi Obywatele Gminy Lubień
Zabytki:
Zabytkowy kościół w Krzeczowie
Zabytkowa Willa pod Sośniną w Lubniu
Rejestr pomników przyrody
Turystyka:
Szlaki turystyczne
Gospodarstwa agroturystyczne
Ośrodek wypoczynkowy Prof-Us
Parafie:
Domy rekolekcyjne
Ochotniczy Hufiec Pracy w Skomielnej Białej:
Dam pracę - szukam pracy
Jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych działających na terenie Gminy Lubień
Stowarzyszenia działające na terenie Gminy Lubień
Rejestr działalności regulowanej
Punkt Informacji i Wsparcia
Przetargi publiczne
Kalendarz imprez
Mapa Gminy Lubień
Mapa Gminy Lubień
Przydatne strony www



Baner TV powiatu myślenickiego
Odkryj Beskid Wyspowy
Sekcja Kolarska im. Henryka Łasaka
UKS Topór Tenczyn
http://malopolska.olimpijskiedzieciaki.pl/
Powrót do korzeni - Skomielna Biała
Skomielna.info
Echo Regionu Małopolska
Witryna Wiejska

ZIP - Zintegrowany Informator Pacjenta
baner Gościniec - strona tenczyn.pl
baner mikroporady

Kontakt



Budynek Urzędu Gminy Lubień

Urząd Gminy Lubień

Adres Urzędu:
32-433 Lubień 50
tel.: 18/26-82-017, 18/26-93-900
fax.: 18/26-82-035, 18/26-93-901
e-mail: gmina@lubien.pl
NIP: 681-205-38-34
REGON: 000537740
Dane do faktur VAT:
GMINA LUBIEŃ
Lubień 50
32-433 Lubień
NIP: 735-107-14-14

Numer konta bankowego:
Bank Spółdzielczy Mszana Dolna, ul. Rynek 1, 34-730 Mszana Dolna,
95 8808 0006 0030 0300 1515 0003
dla przelewów zagranicznych SWIFT: POLUPLPR

Godziny pracy Urzędu:
Poniedziałek: 8:00 - 16:00
Wtorek-Piątek: 7:45 - 15:45



Urząd Gminy Lubień

tel.: 18/26-82-017, 18/26-93-900
fax.: 18/26-82-035, 18/26-93-901

Sekretariat
Wioleta Sobczak
Aneta Spórna
nr pokoju: 9
email: sekretariat@lubien.pl
nr zew.: 18/26-93-911
nr wew.: 911
Wójt Gminy
Kazimierz Szczepaniec
nr pokoju: 8
email: wojt@lubien.pl
nr zew.: 18/26-93-911
nr wew.: brak
Sekretarz Gminy
Krzysztof Łabuz
nr pokoju: 10
email: sekretarz@lubien.pl
nr zew.: 18/26-93-912
nr wew.: 912
Skarbnik Gminy
Maria Rapacz
Faktury, środki trwałe
Irena Czapnik
nr pokoju: 11
email: m.rapacz@lubien.pl

email: i.czapnik@lubien.pl
nr zew.: 18/26-93-914
nr wew.: 914
Księgowość
Jolanta Płatek
Płace
Bogusława Stańczyk
nr pokoju: 12
email: j.platek@lubien.pl

email: b.stanczyk@lubien.pl
nr zew.: 18/26-93-917
nr wew.: 917
Kasa
Anna Żurek
nr pokoju: 13
email: a.zurek@lubien.pl
nr zew.: 18/26-93-918
nr wew.: 918
Podatki lokalne
Zofia Marszałek
Podatek akcyzowy
Halina Firek
nr pokoju: 14
email: z.marszalek@lubien.pl

email: h.firek@lubien.pl
nr zew.: 18/26-93-919
nr wew.: 919
Podatek od środków transportowych
Barbara Kutrzeba
nr pokoju: 15
email: b.kutrzeba@lubien.pl
nr zew.: 18/26-93-923
nr wew.: 923
Urząd Stanu Cywilnego
Jadwiga Brożyna
nr pokoju: 6
email: usc@lubien.pl
nr zew.: 18/26-93-927
nr wew.: 927
Ewidencja ludności, dowody osobiste
Barbara Spyrka
nr pokoju: 17
email: b.spyrka@lubien.pl
nr zew.: 18/26-93-929
nr wew.: 929
Świadczenia rodzinne i wychowawcze
Lidia Kościelniak-Bieś
Edyta Biros
nr pokoju: 19
email: l.bies@lubien.pl
email: e.biros@lubien.pl
nr zew.: 18/26-93-928
nr wew.: 928
Świadczenia rodzinne i wychowawcze
Jolanta Knapczyk
Anna Studnicka
nr pokoju: 18
email: j.knapczyk@lubien.pl
email: a.studnicka@lubien.pl
nr zew.: 18/26-93-902
nr wew.: 902
Odpady komunalne, kanalizacja
Justyna Sadłowska
Małgorzata Wawro
nr pokoju: 1
email: odpady@lubien.pl
nr zew.: 18/26-93-909
nr wew.: 909
Ewidencja działalności gospodarczej, zezwolenia alkoholowe, obsługa OSP, ochrona środowiska, obrona cywilna, zarządzanie kryzysowe
Mariusz Sadłowski
nr pokoju: 1A
email: m.sadlowski@lubien.pl
nr zew.: 18/26-93-913
nr wew.: 913
Informatyk, Akcja kurierska, Promocja gminy
Wiesław Sobczak
nr pokoju: 2
email: w.sobczak@lubien.pl
nr zew.: 18/26-93-925
nr wew.: 925
Zamówienia publiczne, gospodarka komunalna
Magdalena Kiszka-Pietrzak
Fundusze Krajowe i Europejskie
Anita Leśniak
nr pokoju: 22
email: m.kiszka@lubien.pl

email: a.lesniak@lubien.pl
nr zew.: 18/26-93-922
nr wew.: 922
Gospodarka gruntami
Piotr Jaworski
Planowanie przestrzenne
Zdzisław Żur
nr pokoju: 21
email: p.jaworski@lubien.pl

email: z.zur@lubien.pl
nr zew.: 18/26-93-921
nr wew.: 921
Drogownictwo, inwestycje, rolnictwo, łowiectwo, leśnictwo
Krzysztof Marszałek
nr pokoju: 20
email: k.marszalek@lubien.pl
nr zew.: 18/26-93-920
nr wew.: 920
Pełnomocnik Wójta Gminy Lubień ds. Profilaktyki
i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
Barbara Rapacz
nr pokoju: 24
email: b.rapacz@lubien.pl
nr zew.: 18/26-93-911
nr wew.: 943
Obsługa Rady Gminy Lubień
Janina Juszczak
nr pokoju: 5 nr zew.: 18/26-93-916
nr wew.: 916

Ponadto w Urzędzie dyżury pełnią:

Przewodniczący Rady Gminy Lubień
Stanisław Biedrończyk
Dyżur: Poniedziałek - 1530-1730
nr pokoju: 5A nr zew.: 18/26-93-915
nr wew.: 915
Leśniczy obwodu Gminy Lubień
Tomasz Domański
Dyżur: Czwartek - 1000-1200
nr pokoju: 3A nr zew.: 18/26-93-907
nr wew.: 907





Gminny Zespół Obsługi Szkół w Lubniu

tel.: 18/26-83-050, 18/26-93-930
fax.: 18/26-93-931

Dyrektor
Zofia Gruszkowska
nr pokoju: 26
email: z.gruszkowska@lubien.pl
nr zew.: 18/26-93-932
nr wew.: 932
Płace
Anna Sraga
Agnieszka Śmietana
Karolina Skolarus
nr pokoju: 25
email: gzos@lubien.pl
nr zew.: 18/26-93-933
nr wew.: 933
Księgowość
Joanna Pieron
Agnieszka Pietrzak
nr pokoju: 27
email: fk.gzos@lubien.pl
nr zew.: 18/26-93-934
nr wew.: 934





Ośrodek Pomocy Społeczenej w Lubniu

tel./fax.: 18/26-82-123

Kierownik
Bogusław Kosek
nr pokoju: 24A
email: b.kosek@lubien.pl
nr zew.: 18/26-82-123
Księgowość, płace
Janina Brzezicka
nr pokoju: 24A
email: ops@lubien.pl
nr zew.: 18/26-82-123
Pracownicy socjalni
Barbara Rapacz
Agnieszka Kuros
Iwona Sewioło
Dorota Wesołowska
Maria Łaś
nr pokoju: 24
email: b.rapacz@lubien.pl
email: a.kuros@lubien.pl
email: i.sewiolo@lubien.pl
email: d.ploskonka@lubien.pl
email: m.dudzik@lubien.pl
nr zew.: 18/26-82-123



Baner przedstawia biało czerwoną flagę
Baner przedstawia biało czerwoną flagę
Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Mobilny system informacji Gminy Lubień
baner konsultacje społeczne
baner budowa drogi s-7
baner karta dużej rodziny
Baner przedstawiający 4 osobową rodzinę i napis rodzina 500+
Baner przedstawiający 4 osobową rodzinę i napis rodzina 500+
Baner przedstawiający różnokolorowe pojemniki na śmieci
Baner przedstawiający zbiornik bezodpływowy
baner
baner

Baner informacyjny

Baner informacyjny Baner informacyjny Baner projektu - Już pływam Plakat projektu OPS - Aktywność i podnoszenie kwalifikacji szansą na lepszą przyszłoś
Informacja, Ankieta, Regulamin.


Reguj na przemoc - projekt realizowany przez OPS w Lubniu 1 str.
Reguj na przemoc - projekt realizowany przez OPS w Lubniu 2 str.



Strona założona 12 lipca 2008

statystyka

Copyright © 2008 by Witold Augustyński /BiTiS/. All Rights Reserved. Pozycjonowanie Strona wygenerowana w ciągu: 0.002 s.